Nejlepší referencí jsou slova mých klientek…

Na Lucku jsem se obrátila už na počátku těhotenství a konzultovala s ní všechny své potíže, strachy a nejistoty. Dala mi také detailní informace o tom, jak bude probíhat porod a co vše můžeme čekat. Porod sice přišel neplánovaně dříve a skončil císařským řezem, ale i na tuto variantu jsem byla Luckou připravena. Díky ní jsem věděla mnohem více informací, než které mi byly předávány personálem porodnice, což mi dodalo jistotu. Poskytla mi také spoustu užitečných rad ohledně péče o jizvu a podpořila mě v mé snaze kojit. S Luckou jsem konzultovala i potíže, které jsme měli při zavádění prvních příkrmů. Jsem ráda, že mi vždy poskytla objektivní pohled na situaci a ukázala, že k cíli může vést několik cest a je jen na nás, kterou si vybereme.

Jana Šestáková

Ráda bych Lucce poděkovala, že jsem se na ni i jako druhorodička mohla kdykoliv a s čímkoliv obrátit a využít jejího doprovodu k porodu. Když začaly první kontrakce, Lucka byla na telefonu. Snažila jsem se maximálně řídit jejími radami. Společně jsme načasovaly správnou dobu pro odjezd do porodnice a já prožila klidný a rychlý porod, který bych přála každé ženě.

Eliška Martinková

Lucku jsem sice neměla možnost poznat osobně, ale na doporučení kamarádky jsem se na ní telefonicky obrátila ve chvíli, kdy jsem byla čerstvě po porodu císařským řezem. Ležela jsem sama na pokoji, bez miminka a bez manžela, kterého za mnou vzhledem k omezení návštěv nechtěli pustit. Lucka mi obratem poslala několik odkazů na zákony a vyhlášky a řekla mi, jak máme postupovat. Díky tomu se mnou nakonec manžel mohl být na pokoji a zajistil péči o syna do doby, než jsem toho byla schopná sama. Jsem ráda, že nás Lucka podpořila a my si mohli užívat první společné chvíle jako rodina.

Andrea T.

Ráda podpořím na vaší cestě ženstvím a mateřstvím i vás